Інтерфакс-Україна
19:51 13.08.2019

У "Євросолідарності" вважають першочерговим законопроект про зміни до закону про запобігання корупції

2 хв читати
У "Євросолідарності" вважають першочерговим законопроект про зміни до закону про запобігання корупції

Народні депутати від партії "Європейська солідарність" мають намір насамперед внести на розгляд парламенту 9-го скликання законопроект про зміни до закону "Про запобігання корупції", повідомила віце-прем'єр України з питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, обрана нардепом.

"Ми багато працювали і урядом, і цим складом парламенту над тим, щоб виконати всі вимоги щодо надання Україні безвізового режиму. Для нас важливе дотримання всіх вимог, які ми вже втілили в життя і які вже працюють. З огляду на це ми вважаємо за необхідне насамперед розробити та внести законопроект, який передбачатиме зміни до закону "Про запобігання корупції", - цитує Климпуш-Цинцадзе сайт "Євросолідарності".

За її словами, наразі представники команди президента Володимира Зеленського "в будь-які способи" намагаються вивести команду, що працює безпосередньо в Офісі президента, з-під дії цього закону.

Вона також нагадала, що представники Адміністрації президента Петра Порошенка проходили електронне декларування.

"Ми всі вважали і продовжуємо вважати, що це питання підзвітності, прозорості, відповідності європейським нормам, тому ніяке перейменування адміністрації в Офіс президента не повинне зумовити ухилення від відповідальності з електронного декларування співробітників Офісу президента України", - наголосила Климпуш-Цинцадзе.

При цьому вона висловила сподівання, що інші політичні сили в парламенті підтримають їхню ініціативу та проголосують за те, щоб "усі державні службовці, на всіх високих і політичних, зокрема, посадах продовжували декларувати свої доходи так, як це передбачають наші зобов'язання з надання Україні безвізового режиму".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА