17:20 14.08.2019

МЗС хоче запропонувати для членів комітету ВР у закордонних справах курс про пріоритети та проблеми зовнішньої політики

2 хв читати
МЗС хоче запропонувати для членів комітету ВР у закордонних справах курс про пріоритети та проблеми зовнішньої політики

Міністерство закордонних справ України хоче запропонувати народним депутатам - майбутнім членам комітету Верховної Ради в закордонних справах курс, на якому розповість про бачення проблем міжнародного порядку денного, пріоритети зовнішньої політики та роботу парламентських делегацій при міжнародних організаціях, повідомив державний секретар МЗС Андрій Заяць.

"Наразі ми працюємо разом із дипломатичною академією над тим, щоб запропонувати майбутнім членам комітету в закордонних справах, якщо з їхнього боку буде відповідний інтерес, професійний курс для того, щоб розповісти тим, кому це потрібно, хто не працював на дипслужби, що ми знаємо", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Держсекретар уточнив, що йдеться не про те, щоб когось навчати, а про можливість поділитися специфічною інформацією.

"Ми маємо намір поділитися нашим баченням проблем міжнародної політики, пріоритетності напрямів, дати інформацію про роботу парламентських делегацій при міжнародних організаціях. Це специфічні питання, які потребують володіння специфічною інформацією, поділитися якою ми і пропонуємо, а рішення - за народними обранцями", - додав дипломат.

При цьому він зазначив, що змістова частина курсу тільки розробляється.

Заяць також позитивно оцінив можливу перспективу, що дипломат Богдан Яременко (партія "Слуга народу") очолить комітет Верховної Ради в закордонних справах.

"Якщо його оберуть головою комітету в закордонних справах, на мій погляд, це буде дуже хороший крок, оскільки цей профільний для нас комітет очолить колега, який працював і в апараті, і за кордоном, знає, як працює дипломатична служба", - висловив думку держсекретар.

При цьому він уточнив, що за останній час уже кілька разів зустрічався з Яременком.


Повний текст інтерв’ю держсекретаря МЗС Андрія Зайця буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна"

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА