17:56 14.08.2019

Найбільшу дискусію викликало питання розміщення депутатів у залі, але сварок не було

2 хв читати
Найбільшу дискусію викликало питання розміщення депутатів у залі, але сварок не було

Питання розміщення народних обранців у залі Верховної Ради стало найбільш дискусійним на засіданні підготовчої депутатської групи, однак його розгляд минув конструктивно, до списку традиційних гостей на урочисте відкриття роботи парламенту будуть також додані гості за побажанням політичних сил, розповів координатор другої підгрупи підготовчої депутатської групи Сергій Іонушас ("Слуга народу").

На брифінгу в середу в Києві він повідомив журналістам, що на засіданні підгрупа розглядала три питання, пов'язані з організацією роботи ВР: складання присяги новообраними депутатами, запрошення гостей на урочисте засідання парламенту 29 серпня і розсадження парламентаріїв у залі засідань.

За словами Іонушаса, з питання урочистого засідання домовилися зібрати пропозиції політичних сил до полудня четверга, 15 серпня.

"Найбільш дискусійним було питання розміщення депутатів у залі Верховної Ради. Стосовно цього ми вислухали думку апарату Верховної Ради, який запропонував певний варіант розсадження, були живі дискусії, пов'язані з пропозиціями, які ми отримали під час роботи підгрупи. Домовилися, що протягом сьогоднішнього дня політичні сили проведуть додаткові консультації, і повернемося до цього питання завтра перед засіданням підготовчої депутатської групи", - розповів він.

При цьому Іонушас наголосив, що все відбувалось у конструктивному руслі. "Щоб узгодити позиції, необхідні консультації в ширшому колі... Я не сказав би, що є якісь суперечки. Ні, ми чекали, що наша зустріч буде більш емоційною ... а вона відбувалася конструктивно ... Питання полягає в тому, що деякі позиції нові для нас, і ми отримали їх тільки перед засіданням робочої групи. Тому для відпрацювання цих позицій потрібен час, сподіваюся, що дуже скоро ми прийдемо до єдиної позиції ... Ми не сварилися", - розповів він.

Щодо запрошення гостей на урочисте засідання, то, за словами парламентарія, традиційно є певний перелік гостей, який готується для узгодження групою. "Є певна кількість гостей, регламентована законодавством. Стосовно інших осіб, ми очікуємо пропозицій від інших політичних сил, кого, крім передбачених законодавством, вони вважають за необхідне запросити", - сказав Іонушас.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Відновлення роботи "нормандського формату" відкриває нові можливості для реалізації Мінських угод - представництво Євросоюзу

Уряд Фінляндії очолила жінка, наймолодший прем'єр у світі

Демократи офіційно обвинуватили Трампа у зловживанні владою та перешкоджанні роботі Конгресу США

Зміна санкцій ЄС проти РФ можлива лише після вирішення українського конфлікту - Боррель

Сергій Шахов: Президент Зеленський почув Донбас

США привітали Україну з успішним "нормандським самітом" і закликали РФ поважати свої зобов'язання

За відсутності в Україні закону про амністію на Донбасі може повторитися "Сребрениця", заявляє Путін

Порошенко про результати "нормандських переговорів": Підстав для ейфорії немає, Росії не можна довіряти

Українська сторона даремно погодилася на "формулу Штайнмаєра" та відмовилася від логіки повернення контролю над кордоном до виборів - Климпуш-Цинцадзе

В України досі немає інструментів, щоб змінити ситуацію із захистом прав людей у Криму і на Донбасі, - Чубаров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА