Інтерфакс-Україна
18:20 14.08.2019

У разі впровадження Україною візового режиму з РФ МЗС знадобиться додатковий ресурс - держсекретар

1 хв читати
У разі впровадження Україною візового режиму з РФ МЗС знадобиться додатковий ресурс - держсекретар

Якщо Україна ухвалить рішення про впровадження візового режиму з Росією, українським дипломатам знадобляться додаткові ресурси для його реалізації, повідомив державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць.

"Якщо таке завдання буде поставлено - ми його виконаємо, але для цього потрібен додатковий ресурс. Наявним ресурсом ми однозначно не впораємося", - сказав Заяць в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

При цьому він зазначив, що загальна кількість персоналу п'яти дипломатичних установ України на території Росії не перевищує 80 осіб, разом з обслуговуючим персоналом, черговими комендантами тощо.

"Класичними методами оформлення віз в іноземних установах ми точно не впораємося - нам у рази треба буде збільшувати штат нашого персоналу в консульських установах у Росії", - оцінив дипломат.


Повний текст інтерв'ю держсекретаря МЗС Андрія Зайця буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна"

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА