19:03 14.08.2019

Кількість комітетів нової Верховної Ради буде затверджено в четвер

1 хв читати
Кількість комітетів нової Верховної Ради буде затверджено в четвер

Підготовча депутатська група затвердить кількість парламентських комітетів на засіданні в четвер, заявляє голова групи Дмитро Разумков.

"Завтра на засіданні підготовчої депутатської групи ми затвердимо кількість комітетів, їхні назви та предмет бачення і вже після цього ми звертатимемося до наших колег запропонувати народних депутатів до складу цих комітетів", - сказав Разумков на брифінгу в середу в Києві.

Він також повідомив, що наразі пропонується створити 22 комітети, однак зауважив, що дискусію щодо створення комітету з питань спорту залишено на четвер. "Остаточного рішення (стосовно спортивного комітету - ІФ) ми сьогодні не досягли", - зазначив Разумков.

Він також поінформував, що на засіданні підгрупи з комітетів у середу було запропоновано редакцію та назву комітету з питань деокупації та реінтеграції Донбасу та Криму. "Якщо ми говоримо про питання Донбасу, то були запропоновані редакція і назва комітету, де будуть питання деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і Автономної Республіки Крим", - зазначив парламентарій.

На уточнювальне запитання, чи йдеться про створення нового комітету, Разумков відповів: "Це розширення повноважень комітету з питань прав людини".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА