Інтерфакс-Україна
10:29 15.08.2019

США не відкидали кандидатури на посаду посла України - МЗС

1 хв читати
США не відкидали кандидатури на посаду посла України - МЗС

Інформація про те, що США відкинули кілька кандидатур на посаду українського посла у Вашингтоні, не відповідає дійсності, повідомив державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць.

"Інформація про те, що кілька кандидатур було запропоновано на посаду посла, а американська сторона їх відхилила, не відповідає дійсності", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

При цьому дипломат уточнив, що процес відбору та узгодження кандидатури посла дуже делікатний, а МЗС використовує ретельний підхід до відбору кандидатів.

Говорячи про візит президента України на сесію Генеральної асамблеї ООН, Заяць зазначив, що його підготовку курирує постійний представник при ООН Володимир Єльченко.

За його словами, паралельно з цим проводиться робота з підготовки візиту президента в США.

"Можу запевнити, що організація візиту триває, незважаючи на те, що посла Чалого вже звільнено з посади", - додав дипломат, уточнивши, що підготовку здійснюють і в апараті міністерства, і в посольстві у Вашингтоні.

"Посольство у Вашингтоні є одним із найчисельніших, там працюють професіонали з величезним досвідом. Крім того, є люди в апараті міністерства, наприклад із департаменту Америки, а також куратор - заступник міністра, які мають необхідні знання з питань двостороннього порядку денного", - розповів держсекретар.


Повний текст інтерв'ю держсекретаря МЗС Андрія Зайця буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА