Інтерфакс-Україна
08:29 16.08.2019

Болтон попереджає міжнародну бізнес-спільноту про санкції США за співпрацю з режимом Мадуро

1 хв читати
Болтон попереджає міжнародну бізнес-спільноту про санкції США за співпрацю з режимом Мадуро

Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон нагадав міжнародній бізнес-спільноті про американські санкції через співпрацю з режимом Мадуро і закликав до роботи з Хуаном Гуайдо.

"Міжнародній бізнес-спільноті слід звертати увагу і уникати ризику санкцій США через оборудки з Мадуро. Бізнес повинен працювати із законним венесуельським урядом на чолі з тимчасовим президентом Хуаном Гуайдо, щоб захистити ресурси венесуельців", - написав Болтон у Твіттері.

Раніше президент США підписав указ про блокування активів влади Венесуели в юрисдикції США, він додав до цього списку центральний банк країни і державну нафтову компанію PDVSA.

Венесуельська опозиція вимагає відходу Мадуро від влади, вважаючи його незаконним президентом. Мадуро, зі свого боку, зберігає реальний контроль над управлінням країною і вважає узурпатором опозиціонера Хуана Гуайдо, який проголосив себе тимчасовим главою держави.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Розумна політика" ініціює відставку уряду Шмигаля

Трамп закликав Іран укласти угоду по атому, бо "буде набагато гірше"

ЄС закликав до дипломатичного врегулювання ситуації на Близькому Сході

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

Сибіга на "Веймар+" розповів союзникам про очікування України від підсумкових документів і рішень самітів ЄС, НАТО та G7

Привітання Рубіо з днем Росії - це підтримка агресії, вважає нардеп

64% українців вважають надійним партнером Європу, стосовно США такої думки лише 32%

Порошенко: Червень є вирішальним для дипломатичного наступу України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА