Інтерфакс-Україна
10:52 19.08.2019

Бабак припускає, що його кандидатуру розглядатимуть на посаду міністра освіти і науки

1 хв читати
Бабак припускає, що його кандидатуру розглядатимуть на посаду міністра освіти і науки

Обраний депутат Верховної Ради IX скликання від партії "Слуга народу" Сергій Бабак, заявляє, що його кандидатуру розглядають на посаду міністра освіти і науки серед низки інших кандидатур, але рішення за майбутнім прем'єр-міністром.

"Будь-хто із нашого комітету освіти, науки та інновацій може претендувати на посаду міністра. Хто захоче? Це інше питання. Кого запропонує прем'єр - це зовсім інше питання. Доки ми не знаємо кандидатури прем'єра, розмова про міністрів передчасна", - сказав Бабак агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок у Києві.

На уточнювальне запитання про його кандидатуру на посаду міністра освіти, Бабак зазначив, що "кожному було б цікаво на шляху свого розвитку потрапити у виконавчу владу".

"Мою кандидатуру розглядають так само, як і інші кандидатури. Яку кандидатуру обере прем'єр та за кого проголосує Верховна Рада, так і буде", - констатував Бабак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Угорщини

РФ веде потужну інформаційну війну проти всієї Європи - депутат Європарламенту Брейза

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Арсеній Яценюк: росіяни повинні нести відповідальність за все, що робить Путін

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА