16:03 20.08.2019

Стефанчук може бути першим віце-спікером ВР і представником президента у парламенті одночасно - Разумков

1 хв читати
Стефанчук може бути першим віце-спікером ВР і представником президента у парламенті одночасно - Разумков

Обраний народним депутатом України, лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков дає зрозуміти, що на посаду спікера парламенту буде запропоновано його, а на посаду першого віце-спікера - представника президента у Верховній Раді Руслана Стефанчука. При цьому він допускає, що Стефанчук може бути на двох посадах одночасно.

"Але давайте почекаємо, і за голову Верховної Ради, і за першого заступника голови Верховної Ради голосуватиме зал парламенту", - сказав Разумков, відповідаючи на запитання журналістів щодо того, чи делегували його на посаду спікера парламенту, а Руслана Стефанчука - на першого віце-спікера.

Він зазначив, що партія "Слуга народу" запропонує, найімовірніше, саме такі кандидатури на вищезазначені посади.

Водночас Разумков додав, що партія запропонувала посаду віце-спікера Верховної Ради колегам із парламенту, "іншим політичним силам, які не входять до більшості".

Крім того, він заявив, що Стефанчук може бути і першим віце-спікером парламенту, і представником президента у Верховній Раді IX скликання.

"Наскільки я пам'ятаю, потрібно подивитися більш детально, але одне іншому не суперечить: він може бути і першим віце-спікером, і представником президента у Верховній Раді", - сказав Разумков, відповідаючи на запитання журналістів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА