Інтерфакс-Україна
16:17 20.08.2019

Керівництво фракції "Голос" буде названо 29 серпня - Юрчишин

1 хв читати
Керівництво фракції "Голос" буде названо 29 серпня - Юрчишин

 У перший день роботи Верховної Ради IX скликання, 29 серпня, буде оголошено керівництво парламентської фракції "Голос", повідомив заступник голови однойменної партії Ярослав Юрчишин.

"Фракція формується після складання депутатами присяги. Відповідно 29 серпня буде оголошено керівництво фракції. За регламентом ми маємо право призначати голову фракції та заступника голови фракції. До моменту доки юридичних підстав для цього немає, ми це питання не розглядаємо", - сказав Юрчишин журналістам у вівторок у Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА