Інтерфакс-Україна
09:30 21.08.2019

Білий дім скасував візит Трампа в Данію

1 хв читати
Білий дім скасував візит Трампа в Данію

Білий дім скасував запланований на 2-3 вересня візит президента США Дональда Трампа в Данію, повідомляють західні ЗМІ.

Трампа запросила на офіційний візит датська королева, представник Білого дому підтвердив журналістам, що візит скасовано.

Раніше Трамп заявив, що переносить візит на два тижні після заяви прем'єр-міністра Данії про незацікавленість датської сторони у продажу Гренландії Сполученим Штатам.

"Данія - дуже особлива країна з неймовірними людьми, але, ґрунтуючись на коментарях прем'єр-міністра Метте Фредеріксен, що вона не зацікавлена в обговоренні покупки Гренландії, я відкладу нашу зустріч, заплановану через два тижні, на інший час", - написав Трамп в своєму Твіттері.

Минулого тижня стало відомо, що Трамп розглядає можливість покупки Гренландії. У Данії здивувалися ідеї американського президента, а уряд цієї автономної території Данії виключив ідею продажу острова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на зустрічі президента з усіма фракціями та виключення з переговорної групи по "мирній угоді" скомпрометованих осіб

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування

Більшість українців вважають, що події в державі розвиваються в неправильному напрямку, і підтримують відставку Кабміну – опитування

Порошенко на позачерговому саміті ЄНП: мир не може бути побудований на легалізації агресії

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА