14:11 26.08.2019

Опозиції запропонували очолити 4 комітети ВР і комісії у справах ветеранів - лідер партії "Слуга народу"

1 хв читати
Опозиції запропонували очолити 4 комітети ВР і комісії у справах ветеранів - лідер партії "Слуга народу"

Майбутнім опозиційним фракціям пропонують очолити комітети з питань прав людини та деокупації тимчасово окупованих територій, свободи слова, молоді та спорту, євроінтеграції та комісію з питань ветеранів, заявив лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков.

"Важко сказати: опозиція чи не опозиція - іншим політичним силам. Я сподіваюся, що робота в парламенті буде спрямована не на політичну позицію або опозицію, а на розвиток нашої держави. Те, що ми пропонуємо як керівні посади в комітетах, то ми пропонуємо: з питань прав людини та деокупації тимчасово окупованих територій, свободи слова, молоді та спорту, євроінтеграції та комісію з питань ветеранів", - сказав Разумков журналістам після завершення роботи підготовчої групи в понеділок у Києві.

Він відмовився назвати кандидатури, яким пропонується очолити комітети, пославшись на те, що наразі немає консолідованого рішення з цього питання.

Разумков підтвердив, що не вдалося ухвалити остаточного рішення щодо складу парламентських комітетів, оскільки ще не всі політичні сили подали свої кандидатури.

"Я думаю, що до вечора ми вже отримаємо всі пропозиції стосовно керівного складу в комітетах і до ранку вийдемо з консолідованою позицією", - сказав він.

Перше урочисте засідання Верховної Ради 9-го скликання, обраної на позачергових виборах 21 липня, призначено на 29 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА