Інтерфакс-Україна
20:08 27.08.2019

Нардепи "Євросолідарності" й українські громадські діячі надіслали Трампу та Макрону листи з закликом утриматися від запрошення Путіна на зустріч G7

1 хв читати
Нардепи "Євросолідарності" й українські громадські діячі надіслали Трампу та Макрону листи з закликом утриматися від запрошення Путіна на зустріч G7

Новообрані народні депутати від партії "Європейська солідарність", депутати українського парламенту VIII скликання звернулися до президентів Франції Еммануеля Макрона та США Дональда Трампа з листами, в яких висловили сподівання, що їхні країни залишаться партнерами України й не умиротворятимуть агресора - Російську Федерацію, запрошуючи її лідера на зустріч G7.

"Ми направили листи посольствам Франції та США в Україні", - розповіла агентству "Інтерфакс-Україна" обраний народний депутат від партії "Євросолідарність" Марія Іонова.

Як розповіла Іонова, в листах наводяться факти та докази, що президента РФ Володимира Путіна не можна запрошувати на наступну зустріч G7.

"Ми назвали всі резолюції, всі рішення Європейського парламенту, перерахували всі безчинства Російської Федерації, Путіна. Сказали, що не можна, з одного боку говорити, що ви - друг України, а з іншого боку - запрошувати агресора", - зазначила вона.

Іонова зазначила, що керівники США та Франції мають знати й розуміти, що Україна й надалі обстоюватиме свої інтереси й боротиметься за них.

Вона також повідомила, що під листами стоять підписи, зокрема її, голови Верховної Ради VIII скликання Андрія Парубія, першого віце-спікера Ірини Геращенко, керівника комітету в закордонних справах Ганни Гопко, міністра у справах ветеранів Ірини Фріз, віце-прем'єра з європейської інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, громадських діячів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА