Інтерфакс-Україна
13:09 29.08.2019

Гончарук буде прем'єром - Герус після засідання фракції "Слуга народу"

1 хв читати
Гончарук буде прем'єром - Герус після засідання фракції "Слуга народу"

Депутат Верховної Ради від партії "Слуга народу", представник президента в Кабінеті Міністрів Андрій Герус підтвердив, що більшість депутатів у Верховній Раді підтримуватиме кандидатуру заступника глави Офісу президента Олексія Гончарука на посаду прем'єр-міністра України.

"Гончарук буде прем'єром", - сказав Герус журналістам у четвер у кулуарах парламенту, відповідаючи на відповідне запитання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА