Інтерфакс-Україна
15:44 29.08.2019

Зеленський пропонує ВР змінити закон про ВАКС у частині початку роботи суду

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський пропонує Верховній Раді України внести зміни до закону про Вищий антикорупційний суд (ВАКС) щодо початку роботи суду.

На сайті Верховної Ради під №1025 зареєстровано проект закону, поданий президентом "про внесення змін до Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" (щодо початку роботи суду)". Зеленський визначив його як невідкладний.

Наразі текст законопроекту та супровідні документи на сайті парламенту не розміщено

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА