Інтерфакс-Україна
14:53 02.09.2019

Антон Геращенко претендує на посаду заступника міністра внутрішніх справ

1 хв читати

Член колегії Міністерства внутрішніх справ України, колишній народний депутат (у парламенті VIII скликання входив до фракції "Народний фронт") Антон Геращенко претендує на посаду заступника міністра внутрішніх справ.

Це випливає з електронної декларації Геращенка за 2018 р., розміщеної в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Так, у розділі "Місце роботи", де зазначаються місце роботи або місце майбутньої роботи або проходження служби для кандидатів, Геращенко написав "Міністерство внутрішніх справ України", а в підрозділі "Посада (або посада, на яку претендуєте як кандидат)", він зазначив "заступник міністра".

Як відомо, Геращенко з 25 березня по 20 листопада 2014 року був позаштатним радником міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, який зберіг свою посаду в нещодавно сформованому Кабінеті Міністрів. Також є членом Політичної та Військової ради партії "Народний фронт".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА