Інтерфакс-Україна
15:05 03.09.2019

ДБР направить повторну повістку на допит Порошенку - Труба

2 хв читати
ДБР направить повторну повістку на допит Порошенку - Труба

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба повідомив, що п'ятого президента України Петра Порошенка буде викликано повторно до ДБР, оскільки він не прийшов у вівторок удень для проведення слідчих дій.

"Петро Порошенко сьогодні не з’явився на допит в ДБР. Прийшов його адвокат, пояснив причину неявки свого підзахисного - він тепер народний депутат України і працює в сесійній залі. Не виключаю, що така аргументація використовуватиметься тепер як кліше під час наступних неявок на слідчі дії в ДБР", - написав Труба у своєму Телеграм-каналі у вівторок.

Він зазначив, що депутатський імунітет поки що не дозволить застосувати до Порошенка норму КПК про примусовий привід.

"Повторну повістку на допит ми направимо", - підсумував Труба.

Як повідомлялося, виклик Порошенка на допит планувався на вівторок на 14:00, проте п'ятий президент не прийшов для проведення слідчих дій, замість нього до ДБР прийшов його адвокат Ігор Головань.

Журналістам адвокат повідомив, що подав до ДБР заяву, що Порошенко не має можливості прийти до бюро через роботу в парламенті.

"Ми вважаємо, що робота в парламенті є поважною причиною (неявки)", - сказав адвокат.

Уточнюючи, у рамках якого кримінального провадження Порошенка викликали у вівторок для проведення слідчих дій, Головань сказав: "Сьогодні йшлося, наскільки ми змогли зрозуміти з повістки, про видання одного з указів. Ми поставили запитання слідчому ще 15 серпня, щоб вони пояснили суть кримінального провадження. Відповіді ми не отримали".

Адвокат додав, що в чотирьох провадженнях Порошенка викликали як свідка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

Кравчук про підсумки засідання парламентського комітету асоціації: Україна — рівноправний партнер ЄС

Трамп заявив, що Індія стала менше купувати нафти з РФ, має намір скоротити мита на індійські товари

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА