Інтерфакс-Україна
17:14 04.09.2019

Зеленський змінив представника General Electric у Націнвестраді України

1 хв читати
Зеленський змінив представника General Electric у Націнвестраді України

Президент України Володимир Зеленський увів до персонального складу Національної інвестиційної ради старшого віце-президента, президента і головного виконавчого директора компанії General Electric (США) Жерома Пекресса (за згодою).

Як повідомляє офіційний сайт президента, цим самим указом Зеленський вивів зі складу Націнвестради старшого віце-президента, фінансового директора General Electric Джеймі Міллера.

Як повідомлялося, 9 серпня президент Зеленський увів до складу інвестиційної ради за згодою голову правління та виконавчого директора компанії Rakuten Inc. (Японія) Хіроші Мікітані, а також головного виконавчого директора корпорації Citigroup Inc. (США) із роботи з країнами Європи, Близького Сходу та Африки Девіда Лівінгстона.

При цьому було виключено з її складу гендиректора відділення Європи, Близького Сходу та Африки банку Citigroup Inc. (США) Джеймса Коулза.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА