Інтерфакс-Україна
10:43 05.09.2019

Сенатори США Джонсон і Мерфі проводять зустрічі у Києві - посольство

1 хв читати
Сенатори США Джонсон і Мерфі проводять зустрічі у Києві - посольство

 Прибулі з візитом до України американські сенатори Рон Джонсон і Кріс Мерфі в Києві проведуть низку зустрічей із представниками української влади, а також уже зустрілися з генпрокурором Русланом Рябошапкою, повідомляє посольство США в Україні.

"Ми раді вітати сенатора Рона Джонсона з Вісконсину та сенатора Кріса Мерфі з Коннектикуту в Києві, де вони матимуть зустрічі з українськими чиновниками з міцного партнерства України та США", - йдеться в оприлюдненому в четвер уранці в акаунті посольства в соцмережі Twitter повідомленні.

У диппредставництві США додали, що візит сенаторів розпочався із зустрічі з українським генпрокурором, "під час якої він поділився своїми поглядами щодо антикорупційних реформи в Україні".

Також у посольстві оприлюднили фотографію із зустрічі Джонсона і Мерфі з Рябошапкою, на якій разом із ними зображений колишній заступник генерального прокурора України Віталій Касько (2014-2016 рр.).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА