13:04 05.09.2019

Переговори щодо обміну утримуваними особами з Україною вступають у фінальну стадію - Путін

1 хв читати
Переговори щодо обміну утримуваними особами з Україною вступають у фінальну стадію - Путін

Переговори між Росією та Україною з приводу взаємного обміну утримуваними особами виходять на фінальну стадію, заявив президент РФ Володимир Путін.

"Виходячи з міркувань гуманності, ми підходимо до фіналізації переговорів, які ми ведемо, зокрема, і з офіційною владою. Я думаю, найближчим часом це стане відомо", - сказав Путін, виступаючи на Східному економічному форумі та відповідаючи на запитання модератора, коли відбудеться цей обмін.

Путін заявив, що майбутній обмін утримуваних осіб між Росією та Україною буде масштабним і відіграє позитивну роль у налагодженні двосторонніх відносин.

"Я думаю, що він буде досить великим і масштабним. І це було б хорошим кроком уперед у сторону нормалізації", - сказав Путін.

Путін висловив упевненість у повній нормалізації відносин Росії та України в перспективі.

"Я думаю, що в історичній перспективі це неминуче, на мій погляд, відбудеться - буде повна нормалізація відносин, тому що ми дві частини одного і того ж народу, і я багато разів про це говорив", - сказав президент РФ.

"Що стосується найближчої перспективи, то це в значній мірі залежить від чинного українського керівництва", - додав Путін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА