Інтерфакс-Україна
12:46 06.09.2019

Голова Нацагентства з держслужби прогнозує зростання зарплат службовців на 30% у разі реалізації концепції реформування оплати праці

1 хв читати

 Голова Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) Костянтин Ващенко прогнозує збільшення заробітних плат державних службовців на 30% у разі реалізації підготовленої концепції реформування оплати праці.

"Сьогодні Нацагентство підготувало концепцію реформування оплати праці, яка виноситиметься на розгляд Кабінету Міністрів. Вона передбачає подальше збільшення посадового окладу, ліквідацію всіх додаткових надбавок та інших речей, обмеження премій у 30%. З надбавок залишається лише "за вислугу років", що дає змогу утримувати людей на державній службі", - повідомив Ващенко в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Крім того, за його словами, концепція передбачає, що мінімальний посадовий оклад держслужбовця має становити три прожиткових мінімуми.

"Тому можна звідси вважати, що загалом збільшення (зарплат держслужбовців - ІФ) буде відсотків 30", - зазначив Ващенко.


Повний текст інтерв'ю з Ващенком буде розміщено в стрічці новин і на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА