Інтерфакс-Україна
16:38 07.09.2019

Зеленський хоче "дуже швидко" повернути з російського ув'язнення кримських татар

1 хв читати
Зеленський хоче "дуже швидко" повернути з російського ув'язнення кримських татар

Звільнення кримськотатарських активістів з російського ув'язнення стане другим етапом українсько-російського обміну сказав президент України Володимир Зеленський

"Я думаю, це буде другий етап. Тепер ми працюватимемо над другим етапом. Ми повернемо всіх наших людей звідти. Звільнимо, тому що багато наших людей в Криму", - сказав президент, відповідаючи на запитання кореспондента "Крим.Реалії" (проект "Радіо Свобода") про перспективи звільнення кримських татар із російських в'язниць.

Зеленський розраховує, що це станеться якомога швидше. "Ми не говоримо ні про рік, і ні про два, і ні про три. Ми хочемо це робити дуже швидко. Ми мріємо про це і працюємо", – зазначив він.

7 вересня відбувся обмін утримуваними громадянами між Україною і Росією. Літак з 35 українцями приземлився в київському аеропорту "Бориспіль". У списку звільнених українців був кримськотатарський активіст Едем Бекіров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА