Інтерфакс-Україна
12:03 09.09.2019

У "Слузі народу " готові наступного тижня змінити регламент ВР, хочуть посилити темп роботи

1 хв читати
У "Слузі народу " готові наступного тижня змінити регламент ВР, хочуть посилити темп роботи

Законопроекти зі змінами до Регламенту Верховної Ради готові до розгляду, парламент розгляне їх наступного тижня, заявляє перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

"Не може не викликати з нашого боку радості і навіть натхнення те, що наступного тижня ми все-таки приступимо до внесення змін до Регламенту Верховної Ради. Я бачу підготовлені регламентним комітетом законопроекти, які дадуть нам змогу спростити регламентні процедури, тому що вони заплутані, як ми вважаємо. Щоб Верховна Рада надалі могла більш ефективно і злагоджено працювати", - сказав Корнієнко на засіданні погоджувальної ради парламенту в понеділок у Києві.

Водночас він висловився за інтенсифікацію роботи ВР.

"Стосовно того темпу, в якому ми працюємо, нас цей темп трохи не задовольняє. Наша фракція готова працювати інтенсивніше", - заявив перший заступник голови фракції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

Головна надія РФ на перемогу полягає в тому, щоб США припинили допомогу Україні - CSIS

Сейм Польщі розгляне вотум довіри уряду Туска 11 червня – ЗМІ

США не визначилися щодо подальшої військової підтримки Україні, бо Трамп зацікавлений у завершенні війни – постпред при НАТО

Уряд Нідерландів оголосив про відставку – ЗМІ

Грем про заяву Медведєва: ви дали зрозуміти світові, що Росія не зацікавлена у мирі

Трамп вже втратив терпіння в урегулюванні російсько-української війни – посол США в Туреччині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА