Інтерфакс-Україна
12:51 09.09.2019

Зеленський відвідає США 23 вересня для участі в ГА ООН - Пристайко

1 хв читати
Зеленський відвідає США 23 вересня для участі в ГА ООН - Пристайко

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко підтвердив, що президент України Володимир Зеленський відвідає США 23 вересня для участі в Генасамблеї ООН.

"Ви знаєте, що 23 вересня ми їдемо в США", - сказав він на спільній прес-конференції з главою МЗС Молдови Ніку Попеску в понеділок у Києві.

Пристайко також зазначив, що найближчим часом буде оголошено дату візиту Зеленського у Вашингтон, де відбудеться його зустріч з президентом США Дональдом Трампом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА