12:50 10.09.2019

Зеленський представив нового голову Рівненської ОДА

2 хв читати
Зеленський представив нового голову Рівненської ОДА

Президент України Володимир Зеленський представив нового голову Рівненської обласної державної адміністрації - директора дорожньо-будівної компанії повного циклу ТОВ "ВВВ Монтаж" Віталія Коваля.

"Я хочу, щоб ви спілкувалися з людьми, з молоддю. Я кажу кожному новому голові обласної адміністрації, що треба чути людей. Це не посада, це можливість зробити щось для України, а в цьому випадку ми говоримо про Рівненську область. А посада як дається, так і забирається. Сьогодні ми вам її даємо, вітаю", - сказав він у вівторок на зустрічі зі студентами Острозької академії, представляючи нового голову Рівненської ОДА.

Коваль, у свою чергу, зазначив, що Рівненська область відсьогодні йде "шляхом відкритості та безкомпромісності в ключових питаннях".

"Особливо нульової толерантності до корупції, в питаннях остаточної легалізації питань бурштину, незаконного вирубування наших лісів, розвитку діалогу бізнесу та влади, особливо з правоохоронними органами. Правоохоронні органи - це органи, які забезпечують законність і порядок на нашій території, а в жодному разі не тиснуть на бізнес", - наголосив він.

Коваль зазначив, що поставлені президентом Зеленським пріоритетні завдання - створення робочих місць, залучення інвестицій. "Президент особисто гарантував кожну гривню, яку буде залучено в регіон", - наголосив він.

Віталій Коваль у 2004-2006 роках працював у кредитному департаменті Укргазбанку, потім зайнявся приватним бізнесом у сфері оптово-роздрібної торгівлі, був гендиректором/директором кількох компаній, що займалися експортом зернових культур, агрохімії, нафтопродуктів, транспортними послугами, логістикою. З 2016 року був директором ТОВ "ВВВ Монтаж".

Член Національного олімпійського комітету України, перший віце-президент Федерації греко-римської боротьби України, віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Закінчив Тернопільську академію народного господарства за фахом "банківська справа", навчався у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету. Володіє англійською та польською мовами. Кандидат у майстри спорту з греко-римської боротьби.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Заступник керівника ОП Жовква обговорив із заступником держсекретаря МЗС Польщі подальший розвиток українсько-польських відносин

"Батьківщина" 17 грудня візьме участь в акції біля ВР проти продажу землі

Діяльність ВАКС особливо важлива для України, але ще жодного чиновника не було засуджено за корупцію - звіт ЄС

Медведчук: Зміни до Мінських угод можуть вноситися тільки за погодженням з усіма сторонами, які їх підписали

У разі зміни позиції Києва щодо Мінських угод учасникам Паризького саміту доведеться довго аналізувати це питання - Пєсков

Порошенко наполягає на необхідності посилення санкцій проти Росії

Медведчук: У Зеленського немає політичної волі для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі

Зеленський запропонував спростити процедуру перетину кордонів для громадян країн-учасниць ГУАМ

Країни ГУАМ домовилися посилити співпрацю щодо ЗВТ і створення транспортного коридору

Президенти України та ЄК погодили кроки, необхідні для якнайшвидшого виділення 2-го траншу макрофінансової допомоги ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА