Інтерфакс-Україна
13:18 10.09.2019

"Європейська солідарність" увійшла до ЄНП - Порошенко

1 хв читати
"Європейська солідарність" увійшла до ЄНП - Порошенко

 Європейська народна партія ухвалила рішення про входження української партії "Європейська солідарність" до її складу, повідомив лідер "Європейської солідарності", п'ятий президент України (2014-2019 рр.) Петро Порошенко.

"Партія "Європейська солідарність" офіційно увійшла до найбільшої та найвпливовішої політичної сім'ї об'єднаної Європи - Європейської народної партії. Щойно ЄНП ухвалила відповідне рішення", - написав Порошенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

За його словами, ця подія є визнанням "успішності п'яти років реформ, що здійснювалися нашою командою" і мандатом довіри до "Європейської солідарності" як проєвропейської української партії. "Приєднання до ЄНП розглядаємо не лише як нашу внутрішьнопартійну подію, а як сигнал визнання європейських прагнень України, її бажання приєднатися до ЄС та НАТО. Бо лише членство в цих двох союзах гарантує нам мир та безпеку", - зазначив політик.

"Європейська народна партія стоїть пліч-о-пліч з Україною у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність. Новий формат співпраці з нею дає нам нові можливості відстоювати європейський та євроатлантичний вибір України", - резюмував Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА