Інтерфакс-Україна
11:10 11.09.2019

Меркель вітає обмін ув'язненими між Україною та Росією

1 хв читати
Меркель вітає обмін ув'язненими між Україною та Росією

Канцлер ФРН Ангела Меркель високо оцінила зусилля влади України та Росії, спрямовані на деескалацію конфлікту між двома країнами.

"Ми спостерігаємо перші невеликі кроки, зроблені за останні тижні, відколи Володимир Зеленський перебуває на посаді (президента України - ІФ)", - сказала канцлер у середу в парламенті.

При цьому Меркель висловила сподівання на виконання Мінських домовленостей, якому сприяють зустрічі в "нормандському форматі".

"На нас лежить відповідальність за зниження напруженості у відносинах між Росією та Україною", - наголосила канцлер.

Україна та Росія здійснили обмін ув'язненими у форматі "35 на 35" 7 вересня. В Україну повернулися, зокрема, режисер Олег Сенцов, журналіст Роман Сущенко та 24 моряки, затримані після інциденту біля берегів Криму в листопаді 2018 року. До Москви прибули 35 осіб, включно із журналістом Кирилом Вишинським, а також свідком у справі про аварію рейсу MH17 Володимиром Цемахом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА