07:02 12.09.2019

Процес дострокового припинення повноважень усього складу ЦВК - політично мотивоване рішення

2 хв читати
Процес дострокового припинення повноважень усього складу ЦВК - політично мотивоване рішення

Центральна виборча комісія, ознайомившись із заявою комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, на якому розглядалося питання про дострокове припинення повноважень складу ЦВК, вважає його політично мотивованим рішенням, повідомляє прес-служба ЦВК.

"Центральна виборча комісія, ознайомившись із вищезгаданим поданням, вважає за необхідне висловити позицію, відповідно до викладених в ньому зауважень", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті ЦВК у середу ввечері.

ЦВК не має визначених законом повноважень перевіряти відомості, які надають кандидати щодо їх місця роботи, адреси, освіти та інших персональних даних.

"Судова практика з цих питань різна, але жодне з судових рішень не містить посилання на упередженість комісії", - зазначили в ЦВК.

У ЦВК немає юридично встановлених важелів для недопущення надання кандидатами недостовірної інформації про приналежність до певної політичної партії.

ЦВК "реагувала на всі подібні факти, і кожного разу посилала відповідну інформацію в органи Національної поліції і просила кандидатів і відповідних суб'єктів виборчого процесу звертатися до суду", - підкреслили в ЦВК.

У ЦВК не було ніяких невиправданих затримок з встановлення результатів виборів у 198 виборчому окрузі.

"Початок процесу дострокового припинення повноважень всього складу Центральної виборчої комісії розглядається як політичний крок або політично мотивоване рішення. Вважаємо за необхідне акцентувати, що такі дії тягнуть за собою і політичну відповідальність, як президента України, так і Верховної Ради України. Комісія готова прийняти таке рішення. Проте усі звинувачення, які нівелюють факт проведення чесних, демократичних виборів і їх визнання народом України і міжнародною спільнотою ЦВК сприймати відмовляється", - підсумували в ЦВК.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В ЄС розкритикували правові системи в Угорщині і Польщі

Трамп закликав голосувати на виборчих дільницях, а не поштою, через вже наявні проблеми

Єрмак: Деякі члени команди президента припускаються помилок і можуть вступати у конфлікт із позицією держави, що потребує висновків, і це нормальний робочий процес

За крісло мера Одеси поборються двоє Зеленських, п'ятеро Філімонових і Дарт Вейдер

ОАСК відмовив у задоволенні позову "Демократичної сокири" стосовно нереєстрації на виборах до Київради

На посаду мера Одеси зареєстрований кандидатом 30-річний тезка Саакашвілі

Зеленський підписав указ про створення Ради соціального розвитку регіонів

Ухвалення законопроекту про внутрішній водний транспорт важливе для реалізації асоціації України з ЄС - посол ЄС в Україні

ВР засудила незаконні "місцеві вибори" в окупованому Криму

Зеленський вивів Фокіна зі складу української делегації в ТКГ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА