Інтерфакс-Україна
14:08 12.09.2019

Темою зустрічі президента з Коломойським було посилення конкуренції на ринку е/е, АМКУ має з цим працювати - Оржель

1 хв читати
Темою зустрічі президента з Коломойським було посилення конкуренції на ринку е/е, АМКУ має з цим працювати - Оржель

Зустріч президента Володимира Зеленського з бізнесменом Ігорем Коломойським, зокрема, була присвячена питанню ціни вугілля, забезпечення ефективності роботи суб'єктів генерації електроенергії, питанню стабілізації та демонополізації ринку, посиленню конкуренції на ньому.

Про це повідомив міністр енергетики та охорони навколишнього середовища Олексій Оржель під час спілкування з журналістами в Києві в середу.

"Обговорювали питання демонополізації ринку е/е, посилення конкуренції, ціни на вугілля, зокрема те, що український споживач має отримати benefit від зниження ціни вугілля", - сказав він.

Коментуючи питання про те, як можна збільшити конкуренцію на ринку е/е і чи можливо це зробити шляхом розукрупнення енергохолдингу ДТЕК, міністр відповів: "Можливо... Але необхідно, по-перше, стабілізувати ринок, по-друге, домовитися про правильні конкурентні інструменти. І якщо раптом хтось із суб'єктів ринку поводиться не відповідно до антимонопольного законодавства, то в нас є АМКУ, який має з цим працювати. Ми зараз його оновили, він у нас ефективний. Ми вже бачили перший прецедент (примусове розукрупнення Ostchem Дмитра Фірташа - ІФ), тому я сподіваюся, що ми можемо продовжувати працювати з такою логікою", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці

Матернова підкреслила важливість залучення громадянського суспільства до переговорного процесу про вступ України в ЄС

Данія закликає до відкриття всіх переговорних Кластерів про вступ України в ЄС в 2025р. - Б’єрре

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області

Каллас: Відповідальність за злочини керівництва РФ та воєнні злочини має бути більш автоматичною

Сибіга: Україна ніколи не визнає жодні вкрадені Росією території, не погодиться на обмеження армії

Глава МЗС Литви: єдиним ефективним інструментом для переговорів є тиск на Росію

Україна останнім часом відкрила 8 нових дипустанов в Африці

Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА