12:58 13.09.2019

ВР має намір перейти на планування законопроектних робіт

2 хв читати
ВР має намір перейти на планування законопроектних робіт

Верховна Рада має намір зробити свою роботу системною та перейти на планування своєї діяльності.

За відповідний законопроект №1042-1 "Про внесення змін до регламенту Верховної Ради щодо планування і системності законотворчої діяльності Верховної Ради" в першому читанні проголосували 248 народних депутатів.

Законопроект пропонує внести до регламенту роботи парламенту нову статтю 19-1 "План законопроектних робіт Верховної Ради".

Відповідно до цієї статті Верховна Рада щорічно за поданням голови парламенту затверджує план законопроектних робіт з урахуванням узагальнених пропозицій комітетів Верховної Ради.

"План законопроектних робіт Верховної Ради містить перелік питань, які потребують законодавчого врегулювання; орієнтовні терміни й відповідальних за розробку законопроекту; інформацію про пріоритетність внесення і розгляду законопроектів", - ідеться в законопроекті.

У документі визначено, що план законопроектних робіт Верховної Ради враховуватиметься під час формування та внесення змін до порядку денного сесії Верховної Ради, а парламентські комітети не рідше ніж раз на рік подають письмовий звіт про виконання плану законопроектних робіт.

Законопроект пропонує також забрати в погоджувальної ради керівників фракцій і груп такі функції, як узгодження плану законопроектної роботи та рекомендацію його ВР для затвердження.

Водночас законопроект пропонує надати можливість голові парламенту вносити подання Верховній Раді про створення консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів ВР у межах кошторису парламенту.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, внесення цих змін до регламенту зробить роботу парламенту ефективнішою.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА