Інтерфакс-Україна
15:08 13.09.2019

Зеленський не піде на "відразу вибори на Донбасі й особливий статус", переконаний Кучма

1 хв читати
Зеленський не піде на "відразу вибори на Донбасі й особливий статус", переконаний Кучма

Представник України в ТКГ, другий президент України Леонід Кучма переконаний, що нинішній глава Української держави Володимир Зеленський не піде відразу на надання Донбасу особливого статусу з проведенням виборів на окупованій частині регіону.

"Вона ("формула Штайнмаєра "- ІФ) уже більше не буде (на зустрічі лідерів країн "Нормандського формату" - ІФ) затверджена, я впевнений. Потрібно знову сідати за стіл і визначати, що для України прийнятно, а що ні", - сказав він журналістам у кулуарах 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) у п'ятницю в Києві.

Кучма висловив переконання, що Зеленський не піде на те, щоб "іти сьогодні на вибори відразу, на особливий статус".

"Особливий статус із тими повноваженнями, які ставляться сьогодні, що практично в нас Україна не унітарна держава, а якась або конфедерація, або федерація, ще з пропозицією змінити Конституцію - вибачте, це не шлях для України", - наголосив він.

Представник України в ТКГ також наголосив на неприйнятності амністії в тому вигляді, в якому вона пропонується.

"Масової амністії не може бути. Амністію має пройти кожна людина. І амністії не повинні підлягати ті люди, на руках яких кров", - наголосив Кучма.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА