Інтерфакс-Україна
08:19 14.09.2019

ОБСЄ продовжуватиме сприяти прогресу мирного врегулювання конфлікту на Донбасі

1 хв читати
ОБСЄ продовжуватиме сприяти прогресу мирного врегулювання конфлікту на Донбасі

Міністр закордонних і європейських справ Словацької Республіки Мирослав Лайчак заявив, що ОБСЄ буде продовжувати в подальшому сприяти прогресу мирного врегулювання конфлікту на сході України, повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ.

"ОБСЄ готова і надалі сприяти прогресу в мирному врегулюванні на Донбасі", - йдеться в повідомленні відомства.

Зазначається, що в п'ятницю, 12 вересня, глава МЗС України Вадим Пристайко і глава МЗС Словаччини Мирослав Лайчак обговорили питання двостороннього співробітництва країн, взаємодії з євроатлантичної інтеграції України. Крім того, сторони обговорили пріоритетні питання щодо європейської безпеки з урахуванням головування Чехії в ОБСЄ в 2019 році.

Лайчак високо оцінив дії президента Володимира Зеленського для досягнення миру. Він підкреслив, що ОБСЄ і надалі буде сприяти прогресу в мирному врегулюванні (конфлікту на Донбасі - ІФ).

Також Пристайко зазначив, що для України важливий досвід співпраці Словаччини з ЄС і НАТО. Він закликав до використання всі механізми для підтримки зусиль української сторони щодо повернення своїх територій.

Сторони також відзначили позитивні тенденції в двосторонньому торговельному співробітництві, ефективність співпраці в сфері енергетики, спільне бачення необхідності збереження статусу основних країн-транзитерів російського газу в ЄС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канцлер ФРН після розмови Трампа та Путіна: Європа посилить тиск на Москву через санкції

Більдт назвав перемогою для Путіна результати розмови з Трампом

Румунії пощастило, що на виборах президента вдалося уникнути впливу Росії - Сірко

Перемога Дана на виборах президента Румунії посилює єдність об’єднаної Європи - Климпуш-Цинцадзе

У другий тур президентських виборів у Польщі вийшли Тшасковський та Навроцький

Рух "Чесно": найбільше благодійних чи громадських організацій під власним іменем у нардепів фракції "Слуга народу"

Посол Німеччини Єгер повідомив про зустріч з Єлісєєвим, у якого пройшли обшуки

Перший пункт плану США - це всеосяжне припинення вогню, яке зупинить вбивства зараз - Келлог

Четверо європейських лідерів планують поговорити з Трампом до його телефонної розмови з Путіним – Мерц

Другий тур президентських виборів триває в Румунії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА