Інтерфакс-Україна
12:30 16.09.2019

Посольство США розраховує на відповідальність влади України за незалежність нового складу ЦВК

1 хв читати
Посольство США розраховує на відповідальність влади України за незалежність нового складу ЦВК

Посольство США в Україні покладає на нову українську владу відповідальність за незалежність Центральної виборчої комісії (ЦВК), яку буде сформовано.

"Нова влада, діючи в межах закону, змінюючи її (ЦВК) склад, тепер несе відповідальність за те, щоб ця важлива інституція зберігала свою незалежність та неупередженість в очах українського народу", - йдеться в повідомленні посольства на його сторінці у Facebook у понеділок.

У диппредставництві привітали ЦВК, яка припиняє свої повноваження, та її голову Тетяну Сліпачук "з неупередженим та успішним проведенням історичних, достовірних, добре організованих президентських і парламентських виборів 2019 року", а також висловили сподівання на те, що "досвідчені професійні співробітники ЦВК" продовжать свою роботу для підтримки успіху України як демократичної держави.

Як повідомлялося, 13 вересня Верховна Рада підтримала подання президента України Володимира Зеленського на дострокове звільнення всіх 16 членів ЦВК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проблема стосунків з Угорщиною – це проблема не України, а ЄС і НАТО, переконаний Яценюк

Яценюк: Під час переговорів про вступ до ЄС не можна отримати все і нічим не поступитися

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

Ексглава "Укренерго" Кудрицький допускає, що в майбутньому може зайнятися політичною діяльністю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА