15:03 16.09.2019

ВР ухвалить новий Виборчий кодекс, але на це піде час - Разумков

2 хв читати
ВР ухвалить новий Виборчий кодекс, але на це піде час - Разумков

Верховна Рада ухвалить новий закон про вибори народних депутатів за пропорційною системою, але це не відбудеться скоро, заявляє голова парламенту Дмитро Разумков.

"Найімовірніше, буде новий варіант. Або доопрацьований минулий, або новий варіант Виборчого кодексу. Тому що, з одного боку, треба зробити якісний документ, закон, за яким після цього можна буде проводити нормальні вибори в Україні. Але на це піде деякий час. Тому сказати, що це буде скоро, не зовсім коректно", - сказав Разумков на брифінгу в понеділок, відповідаючи на запитання про те, що робитиме парламент після того, як президент ветував Виборчий кодекс, ухвалений ВР попереднього скликання, і чи варто очікувати нового варіанта цього документа найближчим часом.

Він прогнозує, що в новій версії виборчого законодавства буде закладено пропорційну систему виборів народних депутатів.

"Я думаю, що ця дискусія своєчасна. Тому що якщо її відкладати, то будемо і через п’ять років із вами дискутувати щодо Виборчого кодексу... Наступні вибори розпочинаються, коли закінчуються попередні. Тому займатися підготовкою закону, який дав би змогу проводити вибори, треба завчасно", - пояснив Разумков.

Водночас спікер парламенту попросив не забігати наперед, відповідаючи на запитання про те, чи можна прогнозувати, що Верховна Рада до нового року ухвалить відповідний закон.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський 13 вересня повернув до парламенту зі своїми пропозиціями Виборчий кодекс, ухвалений 11 липня Верховною Радою VIII скликання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА