20:15 16.09.2019

Гончарук розповів Чапутовій про пріоритети Кабміну України та плани щодо реалізації реформ у країні

2 хв читати
Гончарук розповів Чапутовій про пріоритети Кабміну України та плани щодо реалізації реформ у країні

Пріоритетом Кабінету Міністрів України на майбутні кілька років є створення конкуренції на ринку енергетики, заявив український прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час зустрічі з президентом Словаччини Зузаною Чапутовою.

Як повідомляє в понеділок увечері прес-служба Кабміну, в цьому контексті прем'єр зазначив, що в Україні досі існує пострадянський вплив на енергетику, який необхідно мінімізувати. "Будемо раді, якщо частиною цього та інших українських ринків будуть і словацькі компанії. Адже Словаччина - наш добрий сусід, з якою у нас є спільна історія", - зазначив Гончарук.

У свою чергу президент Словаччини, яка перебуває в Україні з офіційним візитом, наголосила, що її країна підтримує Україну на міжнародній арені.

"Словаччина підтримує позицію, яку займає Україна щодо "Північного потоку-2", Російської Федерації, а також наміри України щодо вступу до Європейського Союзу та НАТО", - сказала Чапутова.

Прем'єр-міністр України додав, що наразі очолюваний ним уряд розпочинає впровадження низки важливих реформ. "У планах Кабінету Міністрів – відновити інфраструктуру країни, реформувати залізницю та змінити правила використання внутрішніх річок. Останнє дозволить повністю оновити систему перевезень всередині країни", - йдеться в повідомленні.

Гончарук додав, що його команда планує провести велику реформу освіти і науки, а також завершити реформу охорони здоров'я, яку було розпочато два роки тому.

Крім цього, інформує прес-служба, під час спілкування особливу увагу сторони приділили питанню боротьби з контрабандою на українсько-словацькому кордоні.

"Наші країни мають і спільні складнощі. Ми маємо разом побороти контрабанду. Для цього можемо спробувати обговорити систему обміну інформацією про переміщення митних товарів. Я дуже сподіваюся, що наступного разу, коли поїду на кордон України зі Словаччиною, це не буде пов’язано із боротьбою з контрабандою", - сказав український прем'єр.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА