Інтерфакс-Україна
13:10 18.09.2019

"Батьківщина" запропонувала кандидатуру юриста Вікторії Глущенко до складу нової ЦВК - Соболєв

1 хв читати
"Батьківщина" запропонувала кандидатуру юриста Вікторії Глущенко до складу нової ЦВК - Соболєв

Фракція "Батьківщина" у Верховній Раді запропонувала президенту України свою кандидатуру до нового складу Центральної виборчої комісії, повідомив заступник голови фракції Сергій Соболєв.

"Ми делегували незалежного юриста, який, ви здивуєтеся, не є членом фракції партії "Батьківщина", котра має величезний досвід роботи, зокрема на юридичній ниві та в апараті Центральної виборчої комісії. Це Глущенко Вікторія", - сказав Соболєв журналістам у середу в кулуарах парламенту.

Як повідомлялося, 13 вересня Верховна Рада підтримала подання президента України Володимира Зеленського на дострокове звільнення усіх 16 членів ЦВК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

Швеція планує профінансувати інноваційні напрями в сфері оборони, перелік обговорюється

Глава МЗС Франції вважає зустрічі в Парижі 17 квітня "дипломатичним успіхом Франції"

Переговори між США та Іраном про атом перебувають на "вирішальній стадії"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА