17:04 19.09.2019

Новий глава Миколаївської ОДА окреслив пріоритети в розвитку регіону: поліпшення доріг, розвиток портів, с/г і боротьба з корупцією

2 хв читати
Новий глава Миколаївської ОДА окреслив пріоритети в розвитку регіону: поліпшення доріг, розвиток портів, с/г і боротьба з корупцією

Помічник президента України Андрій Єрмак за дорученням Володимира Зеленського представив громадськості Миколаївської області нового голову обласної державної адміністрації Олександра Стадніка.

"Призначення чиновника такого рангу в кожній області викликає особливий інтерес. Таке призначення завжди пов'язане з приходом до управління нової команди з новими підходами та способами вирішення нагальних питань", - сказав Єрмак під час представлення нового керівника регіону в четвер, повідомила прес-служба президента.

Єрмак зазначив, що новий голова ОДА як член команди президента Зеленського докладе всіх зусиль, щоб надії жителів Миколаївської області на позитивні зміни справдилися.

Стаднік, у свою чергу, окреслив пріоритетні завдання розвитку області, серед яких поліпшення якості доріг державного і місцевого значення, відновлення моста через річку Південний Буг, розвиток портів і річкових перевезень, розвиток сільського господарства, боротьба з корупцією.

"Також серед пріоритетів, визначених президентом України, - інтенсифікація роботи миколаївських суднобудівних заводів і виплата заборгованостей із заробітної плати співробітникам містотвірних підприємств", - зазначив новий голова ОДА.

Зокрема, Стаднік наголосив, що виплата заборгованості з заробітної плати співробітникам ДП "Миколаївський суднобудівний завод" стала можливою за підсумками візиту Зеленського до Миколаївської області, який дав відповідне доручення держконцерну "Укроборонпром".

Виступаючи перед активом області, Стаднік зазначив, що важливим напрямом роботи місцевих органів влади залишаються питання безпеки, сприяння функціонуванню військових частин, аеродромів, полігонів та інших військових об'єктів, розташованих на території області, а також боротьба з корупцією.

Крім того, громадськості було представлено Віталія Герсака, 11 вересня 2019 року призначеного начальником управління Служби безпеки України в Миколаївській області указом президента.

Новий голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік народився в 1977 році. У 2006 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю "правознавство". Працював в органах податкової служби, провадив адвокатську діяльність.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Сенаті США розпочався процес щодо імпічменту Трампа

Загороднюк виступає за скорочення терміну призову до армії

У рамках Мінських угод спочатку має бути безпека, а вже потім усі інші демократичні процеси - Загороднюк

Україна проти розведення сил по всій лінії розмежування на Донбасі, оскільки це призведе до заморожування конфлікту - Загороднюк

Один із "менеджерів імпічменту" Трампа звинувачує лідера Сенату в змові з президентом

Чотири нардепи пропустили 90% голосувань за другу сесію ВР IX скликання, 28 взяли участь у 95% і більше голосувань - КВУ

Денісова звернулася до голови ОБСЄ з проханням залучити її до моніторингових візитів на окуповані території Донбасу

Україна хоче актуалізувати Угоду про асоціацію з ЄС - Кулеба

На Раді асоціації Україна-ЄС хочемо почути про рівень амбіцій ЄС щодо України - Кулеба

Непрофесіоналізм економічного блоку уряду є головною загрозою нацбезпеці - Медведчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА