12:17 23.09.2019

Кличко запропонував своїм заступникам Давтяну і Спасибку подати у відставку

1 хв читати
Кличко запропонував своїм заступникам Давтяну і Спасибку подати у відставку

Мер Києва Віталій Кличко попросив своїх заступників Дмитра Давтяна та Олександра Спасибка написати заяви про відставку та має намір направити відповідні проекти подань на звільнення до Кабінету Міністрів.

"Я попросив написати заяви і одного, і іншого... Зараз ми подаємо документи в Кабмін", - сказав Кличко на прес-конференції в понеділок у Києві.

За словами мера української столиці, нині обов'язки Давтяна та Спасибка розподілені між іншими заступниками, зокрема новим радником Максимом Бахматовим, якого в майбутньому також буде призначено його заступником.

Кличко висловив сподівання, що уряд задовольнить кадрові його подання.

Спасибка і Давтяна було призначено заступниками голови Київської міської державної адміністрації в 2016 та в 2017 роках відповідно.

Як повідомлялося, Офіс президента України звернувся до Кабінету Міністрів з проханням внести подання на звільнення Кличка з посади голови КМДА. 5 вересня Кабмін погодив звільнення.

У свою чергу Кличко назвав ініціативи з розділення влади в столиці та відсторонення його з посади голови КМДА такими, що суперечать законодавству, й додав, що має намір обстоювати нинішній порядок, згідно з яким обраний мер столиці автоматично призначається головою міськадміністрації. Він наголосив, що поділ посад і впровадження у столиці "двовладдя" є антиконституційним.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА