Інтерфакс-Україна
20:03 23.09.2019

Трамп не вірить у загрозу імпічменту

2 хв читати
Трамп не вірить у загрозу імпічменту

Президент США Дональд Трамп заявив, що не звертає уваги на погрози низки представників Демократичної партії ініціювати процедуру імпічменту щодо нього, повідомляють американські ЗМІ.

На питання журналіста, чи сприймає він серйозно такі загрози з боку демократів, Трамп відповів: "Абсолютно не серйозно".

У США зростає кількість конгресменів-демократів, які вважають за необхідне почати процедуру імпічменту щодо Трампа через приписувані йому спроби чинити тиск на президента України Володимира Зеленського з метою ініціювати розслідування щодо Хантера Байдена - сина колишнього американського віце-президента Джо Байдена.

Раніше Трамп, коментуючи свою розмову із Зеленським, заявив, що говорити про корупцію дуже важливо.

"Ми хочемо чесності від тієї країни, з якою ми маємо справу. Я вважаю, що з новим президентом ви побачите набагато більше чесності. Це те, чого ми очікуємо. Ми підтримуємо цю країну, ми хочемо, щоб вона була чесна", - сказав Трамп журналістам, коментуючи липневу розмову телефоном із лідером України.

Він підкреслив, що "дуже важливо говорити про корупцію".

"Якщо ми не говоримо про корупцію, чому ми будемо давати гроші країні, в якій є корупція", - зазначив президент США.

Раніше Трамп заявляв, що в ході липневої розмови із Зеленським обговорював з ним корупцію.

Низка американських ЗМІ повідомила, що Трамп 25 липня намагався в телефонній бесіді переконати Зеленського в необхідності почати розслідування щодо Хантера Байдена, а також, що президент США "близько восьми разів закликав його працювати" з адвокатом Руді Джуліані з питання розслідування проти Хантера Байдена.

Колишній віце-президент США Джо Байден, реагуючи на повідомлення про розмову Трампа і Зеленського, закликав американського президента опублікувати стенограму його розмови з українським лідером.

На початку вересня газета The New York Times писала, що адвокат президента США Руді Джуліані зустрічався в Мадриді з високопоставленим представником президента України. На зустрічі Джуліані закликав провести розслідування щодо того, чи намагалася Україна нашкодити передвиборчій кампанії Трампа на виборах 2016 року.

Також адвокат Трампа закликав представника Зеленського почати розслідування стосовно колишнього віце-президента США Джо Байдена і його сина Хантера. Раніше ЗМІ повідомляли, що Джо Байден наполягав на звільненні генпрокурора України, який проводив розслідування щодо компанії, в складі ради директорів якої був його син Хантер Байден.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА