19:09 24.09.2019

На засіданні Комітету НАТО з питань партнерства представники України запевнили союзників у продовженні євроатлантичного курсу Києва

2 хв читати
На засіданні Комітету НАТО з питань партнерства представники України запевнили союзників у продовженні євроатлантичного курсу Києва

Начальник Управління співпраці з НАТО Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції секретаріату Кабміну України Олексій Генчев запевнив представників Альянсу в продовженні Україною євроатлантичного курсу.

"Під час зустрічі союзників було запевнено в продовженні євроатлантичного курсу України, що є наріжним каменем нашої політики в галузі оборони та безпеки. Наша мета - стати частиною системи колективної оборони та безпеки, що означає взаємодію, сумісність та спільні зусилля", - повідомляється у вівторок на сторінці Місії України при НАТО в соцмережі Facebook.

У штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі під час засідання Комітету НАТО з питань партнерства і колективної безпеки, присвяченого підготовці оцінки виконання комплексного пакета допомоги НАТО Україні, яку буде оприлюднено під час візиту Північноатлантичної ради НАТО до Києва в жовтні цього року, керівник експертної групи взаємодії з Альянсом зазначив: "Комплексний пакет допомоги НАТО для України є важливим елементом підтримки НАТО нашої держави. Він дає нам змогу ефективно адаптуватися до сучасних викликів у сфері безпеки, зокрема збільшити стійкість до них, ефективніше реалізовувати програму реформ, передусім у сфері безпеки та оборони тощо".

Як повідомлялося, комплексний пакет допомоги НАТО для України було схвалено 9 липня 2016 року на зустрічі у Варшаві лідерів держав і урядів комісії Україна-НАТО.

Пакет допомоги містить понад 40 цільових заходів підтримки України в ключових сферах, які підкріплюються спільною роботою на стратегічному рівні і мають сприяти здатності України краще гарантувати власну безпеку.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Саудівська Аравія засуджує турецьке вторгнення в Сирію

Син Байдена вирішив звільнитися з компанії з китайською участю, щоб уникнути конфлікту інтересів

Пристайко в понеділок візьме участь у засіданні Комітету Європарламенту у закордонних справах, присвяченому ситуації на Донбасі

Зеленський привітав Усика з перемогою

Посол США в ЄС дасть свідчення проти Трампа в Конгресі

Новим послом України в США може стати Єльченко

Спікер турецького парламенту заявляє про необхідність виходу на політичне рішення з Сирії

Яценюк в Ризі: "Формула Штайнмаєра" в інтерпретації РФ - це легітимізація російської присутності на території України

Парнас і Фруман намагалися домогтися відставки Йованович за наполяганням Луценка

Порошенко в Лондоні назвав 7 пріоритетних кроків, необхідних для уникнення пастки Кремля для України на Донбасі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА