Інтерфакс-Україна
12:54 25.09.2019

Ярового призначено першим заступником глави МВС, одним із заступників став Антон Геращенко

1 хв читати
Ярового призначено першим заступником глави МВС, одним із заступників став Антон Геращенко

Першим заступником міністра внутрішніх справ України на засіданні уряду призначено Сергія Ярового, одним із заступників став Антон Геращенко, повідомив народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, який перебуває на закритому засіданні Кабінету Міністрів.

"Заступники Авакова: Яровий Сергій Анатолійович - перший заступник", - написав Гончаренко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу.

Крім того, заступниками глави МВС призначені Антон Геращенко, Сергій Гончаров, Тетяна Ковальчук, Катерина Павлюченко та Олександр Гогілашвілі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Верховна Рада продовжує роботу над законопроєктом про Державну ветеранську патронатну службу – Тарасенко

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА