Інтерфакс-Україна
15:28 25.09.2019

Кабмін затвердив чотирьох радників із "великої" приватизації

1 хв читати
Кабмін затвердив чотирьох радників із "великої" приватизації

Кабінет Міністрів затвердив чотирьох радників із "великої" приватизації, повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Це технічне рішення", - сказав Гончарук на прес-брифінгу в Києві після засідання уряду в середу, проте назв компаній не уточнив.

Як повідомлялося, раніше міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов анонсував намір уряду затвердити п'ятьох радників із "великої приватизації" - для ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ), ПрАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК), вугільної компанії "Краснолиманська", ДП "Завод "Електроважмаш" і ПрАТ "Індар".

При цьому в середу стало відомо, що Фонд державного майна України за два дні до затвердження Верховною Радою його нового голови видав наказ про відмову від продажу 70,7016% акцій ПАТ "Індар" на аукціоні із залученням радника на користь можливого викупу його нинішнім міноритарним акціонером на умовах переважного права на такий викуп.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА