Інтерфакс-Україна
17:16 25.09.2019

У виступі Зеленського на сесії Генасамблеї ООН не вистачало позиції щодо миротворців - І.Геращенко

1 хв читати

Співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко вважає виступ президента України Володимира Зеленського на 74-й сесії Генасамблеї ООН гідним, проте наголошує на доцільності згадати питання введення миротворців ООН на Донбас.

"Виступ президента Зеленського на відкритті 74-ї сесії Генасамблеї ООН - гідний. Назвав РФ тим, ким вона є - агресором, правильні акценти про Донбас, згадав Василя Сліпака...", - написала Геращенко у Facebook.

Водночас, на її думку, у виступі не вистачало позиції щодо миротворців.

"Наскільки я розумію, команда Зеленського поки що відмовилася від цієї ідеї. Хоча мені здається, що миротворці під егідою ООН якраз мали отримати широкий мандат тимчасової адміністрації, сприяти демілітаризації регіону та підготовці до місцевих виборів", - вважає нардеп.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА