19:09 25.09.2019

У ВР уже чотири законопроекти про столицю, два з них ініціювали у "Слузі народу"

2 хв читати
У ВР уже чотири законопроекти про столицю, два з них ініціювали у "Слузі народу"

У Верховній Раді зареєстровано три законопроекти про внесення змін до закону про столицю й один проект нової редакції закону про столицю України.

Згідно з інформацією на сайті українського парламенту, у вівторок група народних депутатів із фракції "Слуга народу" на чолі з Олександром Ткаченком зареєструвала проект закону про місто Київ - столицю України (№2143-3).

Цього самого дня група нардепів із фракції "Голос" на чолі з Андрієм Осадчуком подала законопроект про внесення змін до закону "Про столицю України - місто-герой Київ" (№2143-2).

Тексти цих ініціатив наразі на сайті Ради відсутні.

13 вересня група парламентаріїв від "Слуги народу" на чолі з Андрієм Клочком зареєструвала проект закону про внесення змін до закону "Про столицю України - місто-герой Київ" (№2143).

Документ передбачає проведення 8 грудня місцевих виборів у Києві. Цим законопроектом пропонується законодавчо закріпити функціонування районних рад у Києві, скоротити максимальну кількість депутатів місцевих рад до 84 осіб та уповноважити голову Київської міської державної адміністрації опротестовувати акти місцевого самоврядування столиці.

19 вересня група нардепів із фракції "Європейська солідарність" на чолі із Сергієм Алексєєвим подала альтернативний законопроект (№2143-1), яким також пропонують закріпити функціонування районних рад у Києві. Автори запропонували визначити повноваження райрад та їхніх виконавчих комітетів. Передбачається, що Київська міська рада не пізніше шести місяців до моменту оголошення початку виборчого процесу наступних чергових місцевих виборів ухвалює рішення про створення райрад у столиці. Вибори до цих рад відбудуться під час наступних чергових виборів, які пройдуть після набуття чинності цим законом.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА