Інтерфакс-Україна
07:44 26.09.2019

Зеленський вважає, що доніс Трампу позицію, що Крим - невід'ємна частина України

1 хв читати
Зеленський вважає, що доніс Трампу позицію, що Крим - невід'ємна частина України

Президент України Володимир Зеленський вважає, що зумів донести президенту США Дональду Трампу позицію, що Крим є невід'ємною частиною України.

"Говорили ще, це дуже цікава історія, про Крим. Ви знаєте, що були висловлювання, що як там люди ... якщо вони не українською, а російською мовою розмовляють, то це більше не Україна, ніж Україна. Я йому пояснив, що це наша земля, що там люди ... що у нас немає питань з приводу спілкування і мови. Мова державна у нас українська", - сказав він журналістам в Нью-Йорку, коментуючи результати своєї зустрічі з Трампом.

Зеленський повідомив, що розповів Трампу, яке гарне місце Крим. "І мені здається, я це почув, він, так, згоден, що це (Крим - ІФ) наша рідна земля, і ми будемо її повертати. Він (Трамп - ІФ) говорить, да, вам потрібно працювати, і ми (США - ІФ) будемо вам допомагати", - зазначив президент України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА