Екс-голова Нацполіції Князєв став радником Авакова та членом колегії МВС

Сергій Князєв, який раніше обіймав посаду керівника Національної поліції України, продовжить роботу на посаді радника міністра внутрішніх справ і члена колегії МВС, повідомляє департамент комунікації МВС України в четвер.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що рішення про відставку Князєва з посади голови Нацполіції - це плановий крок, не зумовлений негативними чинниками та "брудною інформаційною кампанією" проти офіцера поліції.
"Я хочу подякувати Князєву за роки роботи в поліції загалом і на посаді голови Національної поліції. Ми всі пам'ятаємо, що ви зробили для держави на Донбасі, в непрості часи на Закарпатті, в Рівненській області. Останні соціологічні дослідження показали, що рівень довіри до поліції становить 51% - це особиста заслуга Сергія Князєва і команди", - зазначив міністр, додавши, що новий голова Нацполіції Ігор Клименко має продовжити цей шлях реформ.
Аваков також повідомив, що за поданням голови Нацполіції від 9 вересня полковника поліції Вадима Трояна, який раніше обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ, призначено заступником голови Національної поліції. "У нас нові призначення. І я вважаю, що ці молоді люди ефективно працюватимуть на користь держави Україна", - наголосив міністр.
Як повідомлялося, 24 вересня Князєв заявив, що прийняв рішення подати у відставку з посади керівника Національної поліції України і вже передав відповідний рапорт Авакову. Його було призначений керівником Нацполіції в лютому 2017 року.
Напередодні він спростував інформацію, що з'явилася в ЗМІ та соцмережах, про те, що його колишня дружина Вікторія намагалася провезти в Польщу незадекларовану велику суму євро. Він пояснив, що його колишня дружина дійсно перетинала кордон із колегою, якому й належала готівка.
25 вересня на посаду керівника Нацполіції було призначено Ігоря Клименка, який за Князєва був заступником голови Нацполіції.