18:11 27.09.2019

Переговори про нову програму України з МВФ продовжаться за два тижні на щорічних зборах країн-членів фонду у Вашингтоні - Рожкова

1 хв читати
Переговори про нову програму України з МВФ продовжаться за два тижні на щорічних зборах країн-членів фонду у Вашингтоні - Рожкова

Наступний етап переговорів щодо нової програми України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) відбудеться за два тижні на щорічних зборах країн-членів МВФ у Вашингтоні, повідомила перший заступник глави НБУ Катерина Рожкова.

"Ми розраховуємо, що протягом найближчих двох тижнів ми закінчимо цю роботу. А вже за два тижні відбудуться щорічні збори Міжнародного валютного фонду і Світового банку, де можна буде напевно фіналізувати це все, оскільки там будуть усі учасники процесу", - сказала вона журналістам у кулуарах Ukrainian Financial Forum у п'ятницю.

За її словами, МВФ зберігає жорстку позицію щодо ПриватБанку.

"Для Міжнародного валютного фонду неприйнятне оскарження націоналізації як такої, і другий момент важливий - робота щодо повернення активів, повернення витрачених державою грошей", - сказала Рожкова.

При цьому вона зазначила, що в частині повернення активів йдеться не лише про ПриватБанк, а й про великі банки, які було виведено з ринку, - Дельта Банк, ВіЕйБі Банк, "Фінансова ініціатива", "Фінанси та кредит", Імексбанк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розглядає можливість зупинення постачань американської зброї в Україну до відходу Зеленського з посади - ЗМІ

За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА