Інтерфакс-Україна
13:42 29.09.2019

Глава МЗС Ірану звинуватив Вашингтон у розв'язанні кібервійни

1 хв читати
Глава МЗС Ірану звинуватив Вашингтон у розв'язанні кібервійни

Кібератаки США проти іранських ядерних об'єктів, здійснені раніше, могли б призвести до мільйонних жертв, заявив в інтерв'ю американському телеканалу NBC глава МЗС Ірану Джавад Зариф.

"Триває кібервійна. США почали цю кібервійну, атакувавши наші ядерні об'єкти вкрай небезпечним безвідповідальним способом, який міг би вбити мільйони людей", - сказав міністр.

При цьому Зариф, зокрема, згадав вірус StuxNet, застосований проти Ірану.

За його словами, Іран втягнутий в "кібервійну", проте "будь-яку війну, яку розв'язали США, вони ж не зможуть закінчити".

Також Зариф відкинув звинувачення американської сторони на адресу Ірану в намірі втрутитися у вибори в США в 2020 році. Міністр наголосив, що Тегеран не віддає переваги будь-якій зі сторін на майбутніх виборах, і додав, що Іран утримується від втручання у внутрішні справи інших держав.

StuxNet - вірусна програма, націлена на комп'ютери з операційною системою Microsoft Windows. Існує припущення, що StuxNet являє собою спеціалізовану розробку спецслужб Ізраїлю та США, спрямовану проти ядерного проекту Ірану. Так, в 2010 році за допомогою комп'ютерного вірусу StuxNet були зупинені іранські центрифуги зі збагачення уранового палива.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Верховна Рада продовжує роботу над законопроєктом про Державну ветеранську патронатну службу – Тарасенко

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА