19:59 30.09.2019

Кабмін має намір до 2024г. збільшити частку виконуваних рішень судів утричі

2 хв читати
Кабмін має намір до 2024г. збільшити частку виконуваних рішень судів утричі

Досягти в 2023 року рівня фактичного виконання судових рішень не менше 70% у порівнянні з 23,5% в 2018 році, таке завдання ставить уряд у п'ятирічній програмі своєї діяльності в частині роботи Міністерства юстиції.

"Заборгованість за виконавчими документами, що залишається невишуканою на кінець звітного періоду, повинна зменшитися в 2019 році в порівнянні з попереднім роком на 20%, в 2020 році - на 15%, а далі щороку - не менше ніж на 10%", - зазначено в документі, оприлюдненому на сайті Верховної Ради в понеділок.

Передбачається вдосконалити виконавче провадження шляхом діджиталізації відповідних процедур, забезпечити повний доступ до необхідних реєстрів і баз даних, електронну взаємодію з державними органами та банками.

Крім того, в планах Мін'юсту до 2024 року - ліквідувати необгрунтований мораторій на виконання певних категорій судових рішень.

Кабмін також має намір створити ефективну систему медіації, відновного правосуддя, третейських судів та арбітражів, конкурентних державним судам. За оцінкою уряду, це повинно значно розвантажити судову систему на користь інструментів, до яких у сторін договору буде довіра.

Для зменшення шкоди від шахрайства з юридично значущими даними міністерство "проведе аудит державних реєстрів та забезпечить інтероперабельність і високий рівень безпеки даних".

"Ми також впровадимо надійну систему державної реєстрації, яка гарантуватиме непорушність прав на нерухомість і бізнес", - підкреслюється в програмі.

Для досягнення заявленої мети уряд планує забезпечити громадян і бізнес доступними нотаріальними послугами за допомогою електронної системи нотаріату та запровадити проведення окремих реєстраційних дій без втручання людини, що передбачає нульові корупційні ризики і миттєвий сервіс.

У документі зазначено, що в 2018 році проти України було ініційовано вісім справ за позовами іноземних інвесторів, і заявлена мета скоротити їх кількість.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Новий законопроект про медіа може бути зареєстровано у ВР уже в грудні - експерт

Разумков здійснить робочий візит до Дніпра, Запоріжжя та Маріуполя

Прем'єр України закликав інвесторів звертатися до Комісії з питань захисту бізнесу у разі виникнення проблем із держорганами

Зеленський: Тимошенко пропонувала свої кандидатури на важливі посади в обмін на підтримку у ВР

Лідери "нормандської четвірки", можливо, підпишуть рамковий документ щодо врегулювання на Донбасі - джерело

Росіяни взагалі не зможуть купувати українську с/г землю й буде передбачено механізм спецконфіскації на користь держави - уповноважений Зеленського

Денісова передала омбудсмену Туреччини список утримуваних у РФ і Криму українців

Гончарук: Україна та Литва мають спільні позиції щодо неприпустимості реалізації "Північного потоку-2"

РФ сподівається, що учасники саміту у "нормандському форматі" підтвердять безальтернативність Мінських угод - Лавров

Україні необхідно отримати від Німеччини гарантії геополітичної безпеки - євродепутат Кубілюс

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА