Інтерфакс-Україна
20:15 01.10.2019

Датою розведення сил у Золотому та Петрівському визначено 7 жовтня

1 хв читати
Датою розведення сил у Золотому та Петрівському визначено 7 жовтня

Розведення сил у Золотому та Петрівському на Донбасі розпочнеться 7 жовтня, заявив спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі (ТКГ) з мирного врегулювання ситуації на сході України Мартін Зайдік.

"Тристоронній контактній групі вдалося визначити конкретну дату - 7 жовтня - для відновлення розведення сил і засобів на ділянках Золоте і Петрівське", - сказав Зайдік журналістам у вівторок у Мінську.

За його словами, і цей крок, і підписання "формули Штайнмаєра" були зроблені на вимогу "нормандської четвірки", і, "я сподіваюся, цим ТКГ сприяє подальшій роботі в "нормандському форматі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА